для любителів
безтурботного розслаблюючого відпочинку!

Сайт vilkovo.info продається / Сьогодні 27.04.2024

Спорт

1 вересня 2011 року Дитяча Юнацька Спортивна Школа м. Вилкове (ДЮСШ) відзначила 20-річний ювілей. За ці роки тут виховано 1 заслуженого майстра спорту, 2 майстра спорту міжнародного класу, 13 майстрів, понад сто кандидатів у майстри, звання заслуженого тренера України присвоєно Олексію Калиновичу Голубову. Михайло Лучник у складі збірної України став чемпіоном світу, він – дворазовий бронзовий призер світових першостей, чемпіон Європи; Микола Кремер сходив на п'єдестал пошани світових та континентальних чемпіонатів; Олександр Голубов на клубній першості Європи виборов дві бронзові нагороди, виходив у фінал континентального мундіалю; Григорій Будниченко також пробивався у фінал чемпіонату Європи; а Василь Зельниченко на Перших юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі фінішував шостим, був другим на першості континенту. 2011 року п'ятеро випускників Вилківської ДЮСШ стали чемпіонами України серед дорослих.

Чи непогано для містечка, чиє населення не перевищує десяти тисяч?

Нині у школі займається 291 дитина. Постійно працюють кілька спортивних секцій: веслування на байдарках та каное, художня гімнастика, бальні танці, східні танці. Але найстаріша і «золота» - секція веслування. Вилківська школа випустила безліч дипломованих веслярів - від чемпіонів України до чемпіонів Світу. Єдина українська золота медаль на всесвітньому чемпіонаті з веслування на каное 2003 року також належить ізмаїльському весляру, заслуженому майстру спорту Михайлу Лучнику.

Варто зазначити, що, крім місцевих спортсменів, на базі вилківської школи найчастіше тренуються команди з Південного, Одеси, Миколаєва та інших міст України.

Після капітальної реконструкції у школі з'явився сучасний спортивний зал, у роздягальнях – нові меблі та зручності.

На реконструкцію 543,2 кв. школи пішло 4462,31 тисячі гривень з державного та 494,5 тисячі гривень з обласного бюджетів.